O mnie

Home » O mnie

Izabela W. Ocean (wcześniej Kamińska)

Mgr fizjoterapii – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach (Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty nr 9706) . Tera­peutka Tech­niki Bowena w stopniu mistrzowskim. Instruktor The Bowen The­rapy Aca­demy of Australia. Dyplomowana refleksolog. Nauczycielka jogi. Studentka medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu terapii wisceralnej, terapii czaszkowo-krzyżowej, biodynamiki.

Od 2009 roku prowadzę Gabinet Fizjoterapii. W swojej praktyce rozwijam głównie techniki osteopatyczne. Specjalizuję się również w Technice Bowena, która jest miękką terapią manualną, angażującą układ nerwowy, mięśniowy i sieć powięzi.

Przez 15 lat trenowałam karate kyokushin. W tym czasie startowałam w licznych zawodach karate i wielokrotnie zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski.

Od 2006 roku jestem nauczycielką jogi. Przez lata byłam związana z Akademią Jogi i Terapii Ruchem, obecnie rozwijam projekt FizjoJoga, w którym koncentruję się na ruchu terapeutycznym, czerpiąc z własnych doświadczeń na polu jogi i fizjoterapii. Oferuję zajęcia indywidualne i możliwość łączenia terapii ruchem z terapią manualną. Przez 11 szkoliłam przyszłych instruktorów rekreacji ruchowej w oparciu o system jogi na uczelni GWSH w Katowicach.

Moją pasją jest zgłębianie anatomii i fizjologii człowieka - dzielę się swoją wiedzą na prowadzonych przez siebie szkoleniach, tj.: Anatomia dla Początkujących, Anatomia Postawy Ciała, Anatomia Techniki Bowena, Życie Wewnętrzne, Warsztat Doskonalenia Palpacji. Prowadzę również grupę edukacyjną na FB - blog anatomiczny - zapraszam: Anatomia Praktyczna Online.

25 lipca 2017r. pomyślnie zdałam egzamin instruktorski w Technice Bowena i zostałam akredytowaną nauczycielką tej metody.

Prywatnie cieszy mnie kontakt z przyrodą, ruch, podróże, obcowanie z pięknem.