Kurs APPLIED KINESIOLOGY z Koenem Devriese

Home » Uncategorized » Kurs APPLIED KINESIOLOGY z Koenem Devriese
18/03/2024

Od czego rozpocząć terapię i co jest głównym problemem danego organizmu? Każdy terapeuta codziennie zadaje sobie to pytanie.
APPLIED KINESIOLOGY (Kinezjologia Stosowana) to narzędzie, które pomaga precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie i dzięki temu terapia może być bardziej efektywna. 👍

 

Kinezjologia Stosowana wywodzi się z chiropraktyki, jej autorem jest Dr Goodheart.
Kurs jest bardzo praktyczny, podzielony na 4 części (część parietalna, biochemiczna, emocjonalna, elektromagnetyczna).
Na podstawie testu siły mięśniowej, jego osłabienia czy wzmocnienia, możemy otrzymać odpowiedź, co jest przyczyną dolegliwości danego organizmu i jak z tym pracować.

 

Zapraszamy na kurs fizjoterapeutów, osteopatów, terapeutów Techniki Bowena i terapeutów manualnych.

 

2 zjazdy:
24-25 maja 2024
29-30 czerwca 2024

piątki godz. 13:00 -17:00 i soboty godz. 9:00-16:00

Katowice, Mickiewicza 29 (19. piętro w budynku Węglokoks)

Koszt: 650 euro

Prowadzący:
Koen Devriese D.O. - osteopata z 30-letnim doświadczeniem, fizjoterapeuta, specjalista w osteopatii pediatrycznej. Od 1996r. prowadzi praktykę osteopatyczną w Brukseli. Jest profesorem w szkołach osteopatii w różnych krajach: Osteopathieschule Deutschland (OSD) w Niemczech, w szkole Rome by Velia Tortora we Włoszech, w Akademii Osteopatii w Polsce, w Escuela de Osteopatia (EOM) de Madrid w Hiszpanii oraz Osteopathy College of Turkey (OCT) w Turcji. Autor książki „Klein mensje vertelt” („Mały człowiek opowiada”).

Zobacz filmik na YT, jak Koen Devriese opowiada o kursie Applied Kinesology: https://youtu.be/S_0HGSF-ZVk?si=9RNTNdiwsnIhyJpJ

Zapisy i informacje:
iza@izabelaocean.com
tel. 602 301 411